שלום וברוכים הבאים לעידן ההורות

שמי נעמה סבג שמש  ואני מנהלת את מכללת ורשת עידן ההורות . בהשכלתי, אני בוגרת M.A בסוציולוגיה באוניברסיטה העברית, ו- B.A במדעי ההתנהגות באוניברסיטת בן גוריון. רכשתי כלים נוספים בלימודי הנחיית קבוצות, אימון אישי ולימודי גישור.

את עידן ההורות הקמתי לפני כ-10 שנים ,רגע לפני שהפכתי להיות אמא.

עידן, בני בכורי הפך אותי לאמא ולימד אותי מהו אושר. אופיר, בני השני, לימד אותי המון על בחירות בחיים ועל שמחה מהדברים הקטנים בחיי היום יום. ויהלי הקטנה - היא המתנה בה התברכנו,בן זוגי ואני, תודות לבורא עולם.

אני בעלת M.A ומגיעה מתחום מדעי ההתנהגות. הדרכתי ,הנחתי וייעצתי בתחומים שונים בעולם הזה כמו : תהליכי שינוי ,מודעות עצמית ואסרטיביות.

אני מאמינה שחינוך מתחיל במדעי ההתנהגות. התנהגות חברתית ואישית היא אבן הדרך והיא זו שתוביל אותנו לחינוך נכון.

אני מאמינה שבחירת המילים היא מאד משמעותית בהעברת מסרים לילדים כי מילים מייצרות מציאות.

אני מאמינה שלהורה יש כוח עצום והשפעה משמעותית על ילדיו, לכן – תפקידנו הוא לברור מילים ולחזק את בטחונו העצמי של הילד תוך הענקת גבולות והכלה רגשית.

היום יותר מתמיד ,אני יודעת שהעברת התורה של האינטליגנציה הרגשית לסטודנטים היקרים שלי ולמשפחות איתם אנו עובדים הם הייעוד השני שלי ,לאחר האימהות שבשמה ולשמה אני כאן .

כיום -  המכללה מאפשרת לימודי תעודה בתחום המשפחה ועובדת בשיתוף המכללה האקדמית תל חי ומספקת למאות בוגרים בסניפנו ברמת גן ובחיפה עבודה מספקת בתחום כל כך חשוב ומהותי כמו זה .

עידן ההורות הינה מכללה ורשת בינלאומית , המתמחה בייעוץ, אימון והדרכה להורים במגוון נושאים: ליווי ודולה לאחר לידה, הורות ראשונית,ייעוץ שינה ,ייעוץ זוגי והדרכת הורים לגיל הרך ונוער והפרעות קשב.

גישת ההנחיה והייעוץ הנלמדת בקורסים ייחודית לרשת עידן ההורות ומתבססת על פיתוח יסודות האינטליגנציה הרגשית, תוך דגש על היכולת לראות את הדברים מנקודת המבט של האחר.

 שירותי הייעוץ משפחתי והדרכת הורים, הניתנים בעידן ההורות נעשים שירותי הדרכת הורים, נעשים בצורה אישית ומקצועית כאשר אנו מחויבים להצלחה. 

הלימודים במכללה מתבצעים בקבוצות קטנות ,ההתמחות הפרטנית אישית, אינטנסיבית ומקצועית.המרצים נותנים לסטודנטים מענה גם הרבה אחרי סיום לימודיהם.

כיום עידן ההורות מלמדת 6 תחומים שונים  מתחום המשפחה.

אתם מוזמנים להגיע לפגישת הכרות ,להתרשם מהמקום,לדבר עם סטודנטים ולחוש את האווירה.