כיועצת הנקה, מנחת הורים ואחות טיפת חלב, מקצוע הייעוץ שינה פשוט היה הכרחי!

כל כך הרבה אמהות שאלו ורצו הדרכה והתשובות שיכולתי לספק בנושא לא היה רחבות ומקצועיות.

הקורס ב parentime הקנה לי מקצוע מרתק נוסף ואפשר לי לעזור להמון אמהות לשלב בין הנקה לשינה ולהקנות להם הרגלי שינה ושגרה בריאים. הקורס היה מקצועי, איכותי ונתן לי המון מידע!

מלכה גורגוב

***********************************************************************

שמי אלה נחום אמיתי, אני לומדת במכללת עידן ההורות מזה שלושה חודשים קורס ייעוץ שינה דרך האינטרנט.

כאשר החלטתי ללמוד ייעוץ שינה ביררתי על מספר מכללות המכשירות למקצוע ולבסוף בחרתי במכללת עידן ההורות.  התרשמתי מהמקצועיות , הרצינות והאכפתיות שמפגינה נעמה סבג שמש, מנהלת המכללה והצוות העובד עימה.

אחד התנאים לקבלת הקורס היה ראיון אישי עם נעמה, התרשמתי כי היה  חשוב לה להכיר אותי באופן אישי ולוודא כי אני מתאימה ללימודי הקורס, בתוך כך הציגה בפניי נעמה את התיאוריה והגישה על פיה היא עובדת. היא הבהירה לי כי מבחינתה אין "מתכון"  נכון לעבודה עם הורים ובתחום השינה בפרט, לעניות דעתי גישה  זו מעידה על מקצועיות ומתווה דרך ראויה להקניית כישורים אישיים ורגשיים.

צוות המכללה ונעמה באופן אישי זמינים עבורי כל יום לשאלות מקצועיות ומנהלתיות, אני שמחה על בחירתי  במכללת עידן ההורות ומתכננת בעתיד ללמוד קורסים נוספים אשר יכשירו אותי כמנחת הורים.

אלה נחום אמיתי

***********************************************************************

התחלתי ללמוד ב"עידן הורות", לאחר ריאיון של שעה וחצי עם נעמה סבג-שמש בעלת המכללה. בסיום הפגישה הבנתי שאני נרשמת וזה המקום הנכון עבורי. הריאיון היה מקצועי, ורשמי אך, עם זאת נינוח ומזמין. השאלות שנשאלו והמידע שהועבר ניבא את הבאות.

נרשמתי לקורס ייעוץ שינה ולקורס הדרכת הורים לגיל הרך. במהלך הלימודים, מה שראיתי בריאיון בא לידי ביטוי במפגשים. הידע היה רב מפורט מגוון והוא הועבר באופן מקצועי גם על ידי בעלת המכללה וגם על ידי בעלי מקצוע המתמחים בעיסוקם ובעלי ניסיון רב שנים.

מעבר להרצאות, ותרגוגלים הרבים, מתקיים גם סטאז (בייעוץ שינה שני סטאזים, ובהדרכת הורים סטאז אחד) עוד במהלך הלימודים, ויש הנחייה צמודה בכל שלב ושלב, לוודא שהחומר הוטמע והופנם, לוודא שהידע הועבר בשלמותו, שהמשפחות מקבלות מענה שמתאים ונכון להם. וכך, והתלמידות יוצאות כשהן כשירות ומוכנות לתת מעצמן, ומוכנות לעשות שינויי בחיי משפחות רבת עם קשיים בהתנהלות היומיומית עם ילדיהם.

בתור מישהי בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה, ראיתי עד כמה נעשתה עבודה מקדימה לתת לתלמידות  בסיס של ידע מעבר לייעוץ שינה והדרכת הורים. ללמד אותן תיאוריות שונות בפסיכולוגיה, להכיר להם גישות ותיאורטיקנים שונים, מחקרים חדשים שיצאו לאחרונה, הפניות לספרים מקצועיים. כל זאת מעבר לכלים המעשיים הרבים שניתנו.

כבר בסיום הלימודים, הרגשתי שאני יכולה כבר לעבוד כיועצת שינה ומדריכת הורים, ושאני מספיק מקצועית על אף שרק סיימתי את הלימודים.

ענת ישראלי

***********************************************************************

הנני לומדת במכללת "עידן הורות" בקורס ייעוץ שינה בפורמט אינטרנטי.

כפסיכולוגית בהתמחות בעבודה עם ילדים, היה לי חשוב ללמוד במקום מקצועי המקנה כלים וידע תיאורטי נרחב. הכלים שרכשתי עד כה הקנו לי ידע רב בהרגלי שינה בגיל הרך ורקע תיאורטי נרחב בנושא אינטליגנציה רגשית.

אציין שבחלק רב בעבודתי קיים שילוב של עבודה אינטנסיבית מול הורים, על כן מאוד התחברתי לגישת המכללה אשר שמה דגש רב על עבודת הורה מול ילד במרכז התהליך,  דגש זה משמעותי ומגיע מתוך הניסיון בשטח, שהסתכלות על המשפחה כמכלול, קריטית לעבודה מסוג זו ותורמת להצלחה בתהליך.

עד כה ניכר שהתנהלות המכללה מקצועית ואישית מאוד ואף לציין לשבח שמנהלת המכללה, גב' נעמה סבג, זמינה בכל עת לסטודנטים ובכל נושא, מרמת תשובות לתכנים לימודיים ועד עניינים מנהלתיים ואדמיניסטרטיביים הקשורים למכללה.

לגבי לימודים בפורמט אינטרנטי, ההרצאות מועברות בצורה חלקה ללא תקלות טכניות, החוויה עצמה כייפית ונוחה לכל אחד.

אני ממליצה בחום על לימודים במכללה זו

עדי אלמוג

***********************************************************************

 שלום  אני תלמידה ברשת ומכללת 'עידן ההורות' בראשות הגב' נעמה סבג שמש.

אני אחות מוסמכת במקצועי בעלת תואר ראשון ושני מאוניברסיטת בן גוריון בנגב, עובדת ב'שירותי בריאות כללית' כאחות רפואה ראשונית ומרכזת תחום בריאות המשפחה.

אחד מתחביבי העיקריים הוא לימוד, לצורך העשרה, לצורך הנאה, לפיתוח חיי המקצועיים והקריירה שלי. לאחר צאתי לחופשת לידה החלטתי לנצל תקופה נפלאה זו על מנת להעשיר את עולמי בתחום מרתק וחשוב בטיפול באם ובתינוק - ייעוץ שינה. מאחר ואני גרה באזור הדרום אשר אינו משופע במגוון רחב של קורסים בנושא, בלשון המעטה, החלטתי להתקשר עם מכללת 'עידן ההורות' שהציעה לי לעבור קורס זה דרך האינטרנט.

נוכחתי לגלות כי קורס זה הינו מעניין, מתוכנן ובנוי היטב, לוגי ומקצועי ביותר וכן מועבר ומודרך באופן מעניין, מקצועי וברור על ידי מנכ"לית המכללה הגב' סבג שמש.

אני ממליצה מאוד על רשת ומכללת 'עידן ההורות' כמקום לימודים מצוין וכן אשמח לשוב וללמוד קורסים נוספים במכללה.

שרית שרעבי שלום

***********************************************************************

אנו מביאים עבורכם את המידע כחלק ממערכת ידע לשיפור התפקוד ההורי. עידן ההורות הינה מכללה ורשת בינלאומית, המתמחה בייעוץ, אימון הורים, הדרכת הורים והנחייה להורים לסוגיהם: ליווי לאחר לידה, הורות ראשונית, ייעוץ שינה, הנחיית הורים לגיל הרך והתמחות בהפרעות קשב וריכוז.