יועצת גמילה מחיתולים יכולה לייעץ באופן חד פעמי, לתת כלים והכוונה כיצד לגשת לבעיה ולטפל בה. בהחלט אפשרי להתמודד כך עם קושי.
מטרתה של יועצת גמילה מחיתולים היא ללוות ולהדריך הורים כדי לעזור לפעוט או לילד לעבור את שלב הגמילה בצורה נכונה ויעילה, ללא רגרסיות מיותרות.

מהי יועצת גמילה מחיתולים?

יועצת גמילה מחיתולים בעידן ההורות עוברת הכשרה בקורס מקצועי לגמילה מחיתולים. גישת העבודה של יועצות הגמילה מחיתולים שלנו מושתתת על יסודות האינטליגנציה הרגשית, כאשר הדגש הוא לראות את הדברים מנקודת המבט של הילד.

מרבית ההורים זקוקים לליווי והכוונה יומיומיים, בשל השינויים הרבים אותם חווה הילד בזמן התהליך.

כשהפעוט מסרב לעבור מסיר לאסלה או מתקשה להיגמל בלילה הדבר משפיע על כל ההתנהלות הזוגית, ההורית והמשפחתית. ובתקופה זו מספקת היועצת גם הכלה רגשית ועזרה בהתמודדות היומיומית בתהליך השינוי.

למה חשוב לפנות ליועצת גמילה מחיתולים ?

גמילה נכונה תהיה חלק טבעי מההתפתחות שלו.

חוויה לא נעימה של גמילה יכולה לגרום פחד משירותים ומישבנון.

כישלון ואכזבה של ההורים יערער את ביטחונו העצמי של הילד.

לעבור את התקופה של הגמילה בצורה נכונה ויעילה.

יועצות שינה בעידן ההורות:

יועצת גמילה מחיתולים בעידן ההורות היא נגזרת ליועצת ומנחת הורים, אך תחום התמחותה העיקרי הוא בהדרכת הורים בפן הגמילה בעבור ילדים ופעוטות.

יועצת גמילה מחיתולים אינה צריכה להגיע עם ידע רפואי, אלא עם ידע והבנה מעמיקים במדעי ההתנהגות, באינטראקציה בין אישית, תקשורת, חינוך והדרכת הורים.

הכשרה בתחומים אלו מספקת תמונה מלאה יותר על המתרחש בבית ובמשפחה ותורמת לאבחון הבעיה האמיתית, ולאו דווקא השטחית, ובמתן מענה הולם.

מאמרים נפלאים בנושאים מגוונים מתחום השינה שנכתבו ע"י יועצות שינה מבית עידן ההורות:

אנ'לא רוצה להגמל: כל הקשיים בדרך לגמילה מחיתולים /מאת סיגל חדד

גמילה קלה: מדריך לגמילה מחיתולים/מאת סיגל חדד

אנו מביאים עבורכם את המידע כחלק ממערכת ידע לשיפור התפקוד ההורי. עידן ההורות הינה מכללה ורשת בינלאומית, המתמחה בייעוץ, אימון הורים, הדרכת הורים והנחייה להורים לסוגיהם: ליווי לאחר לידה, הורות ראשונית, ייעוץ שינה, הנחיית הורים לגיל הרך והתמחות בהפרעות קשב וריכוז.

 

לפרטים על ייעוץ או קורסים והרשמה:

077-729-93-06

 מייל: [email protected]