קורס משולב - היחידי בארץ: הקורס המשולב יכיל תרגול רב, מקצועיות ועבודה מעשית מול לקוחות. הקורס המשולב יועבר על ידי נעמה סבג שמש בעלת נסיון רב בתחום ההנחייה לאנשי מקצוע, כמו גם בייעוץ פרטני למשפחות.
בקורס המשולב יתארחו מרצים בנושאים רבים ומגוונים. הקורס המשולב מבוסס על גישת האינטליגנציה הרגשית השמה במרכז את ההורה ואת הילד, ולא את שלבי התהליך. הקורס המשולב מספק כלים להנחייה קבוצתית והדרכה פרטנית.

 

  •  לאחר הקורס תתקייים סדנא נוספת, שתאפשר העלאת שאלות, קבלת הכוונה ותמיכה קבוצתית ומקצועית ב"שפשוף" בשטח.
  •  אנו מקיימים קשר עם הסטודנטים לאחר סיום הקורס, לקבלת תמיכה והדרכה צמודה.
  •  אפשרות להשתלב בעבודה תחת הרשת.
  • הקורס מאושר לעובדי הוראה בשנת השתלמות

 אודות הקורס:

ייעוץ שינה הוא רק חלק מהדרכת הורים, ולכן בחרנו לערוך קורס המשלב כלים להנחיית הורים בכלל וייעוץ שינה בפרט. קשיים בשינה בגיל הרך, הם בד"כ תוצאה של קשיים אחרים בהתנהלות ההורית.
הקורס המשולב מקנה לכם ידע מקיף בתחומים רבים הנוגעים לתא המשפחתי.

אופן הייעוץ מותאם לסגנון ההורות הקיים בבית, לגילאי הילדים,  ולצרכי המשפחה. ההורים מקבלים תמיכה בקשיים היומיומיים תוך כדי קבלת הנחיות כיצד לבצע את הדברים אחרת.

מועד פתיחת הקורס: קורס בוקר במרץ
מיקום הקורס: תל אביב

לקבלת פרטים והרשמה מלאו את הטופס או התקשרו: 077-729-93-06

חלק מנושאי הקורס:

הדרכת הורים להכרה ופיתוח של קשת הרגשות אצל הילד, פסיכולוגיה התפתחותיתפיתוח כישורים חברתיים, ביסוס הסמכות ההורית, הצבת גבולות תקינה, פיתוח העצמאות, עידוד קבלת החלטות, מעברים ושינויים, כניסה למסגרות, הולדת אח והרחבת המשפחה, משברים וגירושים, הורות וזוגיות, אמהות וקריירה, תקשורת בפן המשפחתי, התפתחות מוטורית ורגשית, משחק הורה-ילד.גורמים לקשיי שינה: גורמים סביבתיים, פיזיולוגים והתנהגותיים, סגנון הורות והשפעה על התא המשפחתי, הקניית הרגלי שינה דרך לימוד הילדים- כישורים רגשיים וחברתיים, התייחסות לגילאים שונים, חשיבות דפוסי התקשרות והשפעתם, ייעוץ הנקה, שיעור בשפת התינוקות עפ"י פרסיליה דנסטן .

 

קצת עליי:
שמי נעמה סבג שמש ואני יועצת ומנחת הורים וצוותי חינוך, ובעלת מכללת עידן ההורות.
הנני בוגרת M.A בסוציולוגיה, B.A במדעי ההתנהגות, מנחת קבוצות, מאמנת אישית ובוגרת לימודי גישור.

אני מאמינה שהורות המלווה בתקשורת טובה ובריאה מניבה ילדים בטוחים בעצמם, מלאי אינטליגנציה רגשית המוכנים ורוצים לתרום לסביבה ולחברה.
בשל כך, פיתחתי דרך ייעוץ חדשה, המבוססת על יסודות האינטליגנציה הרגשית ומסייעת להורים להבין את נקודת המבט של הילד.
דרך זו אני מקנה גם לסטודנטים בקורסים של מכללת עידן ההורות.

תחום ההורות והחינוך הוא המרכזי בחיי, אני מאד אוהבת את עבודתי ונהנית כל יום מחדש מהעשייה והשינוי שחל במשפחות לנוכח התרגול, הייעוץ וההכוונה.

נעמה סבג שמש, מנהלת מכללת עידן ההורות