האם אתם מרגישים כי איבדתם כל שליטה על ילדיכם? האם אתם זקוקים לעזרה בפתרון בעיות שינה, לימודים, מיניות, הצבת גבולות או כל בעיה אחרת הנוגעת לגידול ילדים.
עידן ההורות נותנת ייעוץ אישי המלווה בצילום משפחתכם באמצעות מערכת טלווזיה במעגל סגור.

 

הדרכת הורים יעילה יכולה לערוך פלאים בבית. כאשר ישנה הנחייה לתקשורת נכונה, יצירתיות וסבלנות, השינוי הוא מהיר ומשמעותי והתמודדות עם התקפי זעם הופכת לאפשרית.

דיווח של ההורים על סיטואציה מעולם לא מביא את כל הפרטים. הצפייה מן הצד מאפשרת  אובייקטיביות, תוך איסוף כלל הפרטים, הכוללים כאלו שנראו שוליים או לא רלוונטיים אך מנקודת מבט מקצועית הינם בעלי משמעות כבדה.
היועצת רואה גם את עולמו של הילד, רגשותיו, האווירה בבית ואולי גם התנהגות הורית שמקלה/ מחריפה את האירוע.
לעתים, התחושות שחווים האב והאם מההתנהלות בביתם, הן תחושות שונות. גם הפירוש לסיטואציה כזו או אחרת, שחוו עם הילדים יכול להיות אחר.
כמובן ששניהם דוברי אמת, אך ניתוח הדברים נעשה מעיני המתבונן, שהרי- אין אמת אחת.
בשל כך, מאד חשוב לנו לתעד את הסיטואציות השונות בביתכם ולנתח אותם, על פי מה שראינו וללא הפרשנות הנלווית של ההורים לאותו אירוע (שאף היא חשובה כתוספת).
המעקב המתועד עוזר לנו ללמוד מהמצבים שקרו ולנתח כיצד נוכל לפעול שוב בדרך אחרת.
צפייה בעצמנו לעיתים יוצרת הפתעה מאחר ובהתנהלותינו היום יומית אנו מתייחסים להתנהגויות הן של עצמנו והן של הסביבה כמובנות מאליהן. הצפייה יוצרת מעין בחינה מחודשת, ניתוח ואף סקרנות, כך שבמקרים רבים נשמע את משפט הפליאה: "מה ? זה אני ?"

לדוגמא, כשהורה רגוע ושליו צופה בעצמו מתנהג באגרסיביות כלפי בנו לו עצמו קשה לקבל התנהגות זו.
ההרגשה שמציפה אותו, בשילוב להנחיה מקצועית, יעזרו לו להתמודד טוב יותר בסיטואציות דומות בהמשך.
כאשר אנו צופים בעצמנו מתנהלים בצורה לקויה, נדע טוב יותר היכן הם טעויותינו ומה נרצה לשפר.
ליכולת שלנו לצפות בעצמינו יש ערך מוסף ומשמעותי. כך נהיה מודעים טוב יותר לכשלים ונוכל להבין מדוע בן זוגנו אינו מרוצה מהתנהלותנו מולו או מול הילדים.

הדרכה הורית יעילה יכולה לערוך פלאים בבית. כאשר ישנה הנחיה לתקשורת נכונה, יצירתיות וסבלנות.

היתרון של צילום מרחוק הוא רב, כיוון שאינו מפריע לתהליך ואינו גורם לשינוי בהתנהגות ההורה או בהתנהגות התינוק/ הילד בשל  קיומה של דמות פיזית נוספת ואינה מוכרת בבית. דמות זרה בבית תקשה על הילד.
צילום בד"כ מהווה איום לנצפה או תחושה של אי נוחות, אך כאשר מדובר בצילום יזום ורצוני תוך שאיפה לשיפור ברמת החיים התחושה היא אחרת.
בנוסף, קיימת האופציה לעצירת הצפייה כאשר אתם חפצים. כך, המצלמה הופכת לחלק אינטגראלי וחיוני של המצולם והוא מקבלו בשלוות נפש.
בחינת סיטואציה מנקודת מבט מצולמת אובייקטיבית ומקצוענית תוך ניתוח כלל הפרטים, תביא לתוצאות מהירות בהרבה מדיווח, מאחר ולצופה המקצועי לא נדרשת בניית פאזל על מנת לראות את כל התמונה, אלא התמונה מופיעה בפניו והוא הוא מפרקה לפאזל.
תמונה אחת שווה אלף מילים (או מיילים)!

ההנחיה, המבוססת על פיתוח יסודות האינטליגנציה הרגשית, שואפת ללמד דרכי תקשורת חדשות לאווירה נעימה יותר בתוך המשפחה.
קבלת הנחיות באופן יומיומי כיצד לבצע את הדברים אחרת, קבלת פידבקים או ביקורת, גורמים לשינויים משמעותיים בצורה המהירה ביותר והטובה ביותר.
הדרכת הורים ע"י שיחה וייעוץ חשובים, אך ליווי פעיל יומיומי גורם לנו להיות מגוייסים לתהליך ויוצר בנו את הצורך להשתדל למקסם מאמצים כדי להביא לשינוי המיוחל.

או צרו קשר:

072-371-99-90